Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Permission
km: សិទ្ធិ
