Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Format
lv: Formāts

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Module
lv: Modulis

en: Permission
lv: Atļauja

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi
