Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Permission
ne: अनुमति
