Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Module
pl: Moduł

en: Preview changes
pl: Podejrzyj zmiany

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Devel settings
pl: Ustawienia modułu Devel

en: Module Name
pl: Nazwa modułu
