Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Format
th: รูปแบบ
