Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Filename
ur: فائل کا نام
