Permission Spreadsheet (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Utility
gl: Utilidade

en: Module
gl: Módulo

en: Permission
gl: Permiso

en: Devel settings
gl: Configuración de Desenvolvemento
