Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Module
oc: Modul

en: Permission
oc: Dreit

en: Devel settings
oc: Paramètres de Devel
