Permission UI (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
