Permission UI (2.0.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Scope
fi: Kohde

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: Add role
fi: Lisää rooli

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit
