Permission UI (2.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: N/A
hr: N/D

en: Users
hr: Korisnici

en: Operation
hr: Operacija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: Add role
hr: Dodaj ulogu

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
