Permission UI (2.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Users
sq: Përdorues

en: Operation
sq: Veprimi

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues

en: Add role
sq: Shto rolin
