Permission UI (2.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: N/A
be: Не даступна

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Operation
be: Аперацыя

en: Entity
be: Сутнасць

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці
