Permission UI (2.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Users
cs: Uživatelé

en: Operation
cs: Operace

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Permission
cs: Oprávnění

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Add role
cs: Přidat roli

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity
