Permission UI (2.0.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Utility
es: Utilidad

en: N/A
es: N/D

en: Users
es: Usuarios

en: Operation
es: Operación

en: Entity
es: Entidad

en: Permissions
es: Permisos

en: Scope
es: Ámbito

en: Permission
es: Permiso

en: 1 user | @count users
es[0]: 1 usuario
es[1]: @count usuarios

en: Add role
es: Añadir rol

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundles
es: Paquetes
