Permission UI (2.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Utility
fr: Utilité

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Operation
fr: Opération

en: Entity
fr: Entité

en: Permissions
fr: Droits

en: Scope
fr: Étendue

en: Permission
fr: Droit

en: 1 user | @count users
fr[0]: 1 utilisateur
fr[1]: @count utilisateurs

en: Add role
fr: Ajouter un rôle

en: Machine name
fr: Nom système

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundles
fr: Types
