Permission UI (2.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
