Permission UI (2.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Users
ja: ユーザー

en: Operation
ja: 操作

en: Entity
ja: エンティティ

en: Permissions
ja: 権限

en: Scope
ja: スコープ

en: Permission
ja: 権限

en: 1 user | @count users
ja[0]: ユーザー 1 人
ja[1]: ユーザー @count 人

en: Add role
ja: 役割の追加

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundles
ja: バンドル
