Permission UI (2.0.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
