Permission UI (2.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ
