Permission UI (2.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: N/A
lt: N/D

en: Users
lt: Nariai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Entity
lt: Esybė

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Permission
lt: Leidimai

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas
