Permission UI (2.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Users
sk: Používatelia

en: Operation
sk: Operácia

en: Entity
sk: Entita

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky
