Permission UI (2.0.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Users
sv: Användare

en: Operation
sv: Funktion

en: Entity
sv: Objekt

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Scope
sv: Omfattning

en: Permission
sv: Behörighet

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: Add role
sv: Lägg till roll

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket
