Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Users
af: Gebruikers

en: Operation
af: Operasie

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: Add role
af: Voeg rol by.
