Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: N/A
az: Yox

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Entity
az: Entiti

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər
