Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Utility
gl: Utilidade

en: N/A
gl: N/D

en: Users
gl: Usuarios

en: Operation
gl: Operación

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: Add role
gl: Engadir rol

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
