Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: N/A
is: Á ekki við

en: Users
is: Notendur

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 notandi
is[1]: @count notendur

en: Add role
is: Bæta við hlutverki
