Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Permissions
si: අවසර
