Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: N/A
ast: N/D

en: Users
ast: Usuarios

en: Operation
ast: Operación

en: Permissions
ast: Permisos
