Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: N/A
et: Puudub

en: Users
et: Kasutajad

en: Operation
et: Operatsioon

en: Entity
et: Olem

en: Permissions
et: Õigused

en: Scope
et: Ulatus

en: Permission
et: Õigus

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Add role
et: Lisa roll

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid
