Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
