Permission watchdog (2.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Now
ca: Ara

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ago
ca: fa

en: Apply
ca: Aplica

en: Permission
ca: Permís

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Maintenance mode
ca: Mode de manteniment
