Permission watchdog (2.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Permission
jv: Kawenangan

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Maintenance mode
jv: Mode Ngrumati Situs

en: Asc
jv: Urut Maju
