Permission watchdog (2.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Action
am: እርምጃ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Permission
am: ፈቃድ
