Permission watchdog (2.1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Permission
az: İcazə

en: Offset
az: Ofset

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Maintenance mode
az: Baxım rejimi
