Permission watchdog (2.1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Added
bg: Добавено

en: Removed
bg: Премахнато

en: Apply
bg: Търси

en: Permission
bg: Разрешение

en: Maintenance mode
bg: Режим Поддръжка
