Permission watchdog (2.1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Maintenance mode
bo: ཉམས་གསོའི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
