Permission watchdog (2.1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Now
el: Τώρα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Permission
el: Άδεια

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Maintenance mode
el: Λειτουργία συντήρησης

en: Asc
el: Αύξ
