Permission watchdog (2.1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Action
es: Acción

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Page
es: Página

en: Added
es: Añadido

en: Now
es: Ahora

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ago
es: hace

en: Removed
es: Eliminado

en: Apply
es: Aplicar

en: Permission
es: Permiso

en: Offset
es: Desplazamiento

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Maintenance mode
es: Modo de mantenimiento
