Permission watchdog (2.1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Now
eu: Orain

en: ago
eu: duela

en: Removed
eu: Kendu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Permission
eu: Baimena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Maintenance mode
eu: Mantentze modua

en: Asc
eu: Goraka
