Permission watchdog (2.1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Added
fr: Ajouté

en: Now
fr: Maintenant

en: Sort by
fr: Trier par

en: ago
fr: il y a

en: Removed
fr: Retiré

en: Apply
fr: Appliquer

en: Permission
fr: Droit

en: Offset
fr: Décalage

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Maintenance mode
fr: Mode maintenance
