Permission watchdog (2.1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page
gl: Páxina

en: Now
gl: Agora

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ago
gl: fai

en: Apply
gl: Aplicar

en: Permission
gl: Permiso

en: Offset
gl: Desprazamento

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Maintenance mode
gl: Modo de mantemento
