Permission watchdog (2.1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
