Permission watchdog (2.1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Default
id: Bawaan

en: Page
id: Halaman

en: Added
id: Ditambahkan

en: Now
id: Sekarang

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ago
id: yang lalu

en: Apply
id: Terapkan

en: Permission
id: Kewenangan

en: Offset
id: Letak

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Maintenance mode
id: Mode pemeliharaan

en: Asc
id: Urutan turun
