Permission watchdog (2.1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Now
ja: 今

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Permission
ja: 権限

en: Offset
ja: オフセット

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Maintenance mode
ja: メンテナンスモード

en: Asc
ja: 昇順

en: Generate a given number of content. Optionally delete current content.
ja: コンテンツを一定数生成します。必要に応じて現在のコンテンツを削除します。
