Permission watchdog (2.1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Permission
ka: უფლება

en: - All -
ka: - ყველა -
