Permission watchdog (2.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Maintenance mode
km: របៀប​តំហែ​ទាំ
