Permission watchdog (2.1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page
lt: Puslapis

en: Added
lt: Pridėta

en: Now
lt: Dabar

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Permission
lt: Leidimai

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsena
