Permission watchdog (2.1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page
lv: Lapa

en: Added
lv: Pievienots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Now
lv: Tagad

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Permission
lv: Atļauja

en: Offset
lv: Atkāpe

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Maintenance mode
lv: Apkopes režīms
