Permission watchdog (2.1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас

en: Maintenance mode
mn: Засварын горим.
